Hakkımızda

Abir Metal Plastik Kalıp San. Tic. Ltd. Ști , 2000 yılının sonuna doğru Mustafa Acar tarafından İstanbul’da kurulmuștur. Kurulduğu yıldan itibaren istikrarlı bir șekilde gelișimi dikkate alan üretici bir firma olup hem yurtiçi hem de yurtdıșına ithalat ve ihracat yapmaktadır.
Firmamızın bașlıca faaliyet alanı , aluminyum kapı ve pencere aksesuarı üretimi üzerinedir ve bu sektördeki müșterilerimizin tüm taleplerini karșılayabilecek bir çözüm ortağıdır. Firmamızın ürettiği ürünleri , Irak , İran , Cezayir , Lübnan ,Türkmenistan gibi bir çok ülkeye ihraç etmektedir. Bunun yanı sıra Siegenia , G-U , Roto ve kale gibi büyük aluminyum aksesuar üreticilerinin de ürünlerini bünyemizde bulundurmaktayız.
Standartların dıșına çıkıp üretilen ürünlerin yanısıra özel müșteri șartnameleri ve isteklerine göre de üretim yapabilmektedir. Ürünler kullanıldığı ortama uygun renk seçenekleri ile uzun süre görünüm ve ișlevlerini kaybetmeyecek șekilde dizayn edilmekte , üretimin her așamasında ve özellikle de son kontroller sırasında test edilip yüksek kalitede müșteriye özenle ulaștırılmasını
sağlamaktadır. Sahip olduğumuz ISO 9001:2018 ve TSE belgemiz ile üretmiș olduğumuz ürünlerin yüksek kalitede olduğunu göstermektedir.
Firmamızın 2011 yılının Mart ayında tescil ettiği “AXİST” markası ile çeșitlilik , kalite ve müșteri odaklılık anlayıșıyla bu sektörde oldukça belirgin ve ayrıcalıklı bir konum kazanıp siz değerli müșterilerimizin ürün kalitesi ile performans beklentilerini karșılamayı ve müșteri memnuniyetlerini arttırmayı amaç edinmiștir.
Atölye olarak bașladığımız bu sektörde , ismimizi duyanların yüzlerinde tebessüm ile gönüllerinde taht kurarak her yıl daha da genișleyen ithalat ve ihracatı ile Türkiye ekonomisine katkı sağlamak bașlıca amaçlarımızdandır.

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ ?

Yüksek Kalite Standartı

Marka Bilinirliği

Yılların Tecrübesi

0
+
FAZLA ÜRÜN ÇEŞİDİ
0
+
ÇALIŞAN
0
SAAT
SAAT DESTEK
0
+
ÜLKEYE İHRACAT
%
0
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Whatsapp
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?