Catalog Download

Abir Metal Plastik Kalıp San. Tic. Ltd. Şti , 2000 yılının sonuna doğru Mustafa Acar tarafından İstanbul’da kurulmuştur. Kurulduğu yıldan itibaren istikrarlı bir şekilde gelişimi dikkate alan üretici bir firma olup hem yurtiçi hem de yurtdışına ithalat ve ihracat yapmaktadır. Firmamızın başlıca faaliyet alanı , alüminyum kapı ve pencere aksesuarı üretimi üzerinedir ve bu sektördeki müşterilerimizin tüm taleplerini karşılayabilecek bir çözüm ortağıdır. Firmamızın ürettiği ürünleri , Irak , İran , Cezayir , Lübnan , Türkmenistan gibi bir çok ülkeye ihraç etmektedir.

Bunun yanı sıra Siegenia , G-U , Roto ve kale gibi büyük alüminyum aksesuar üreticilerinin de ürünlerini bünyemizde bulundurmaktayız. Standartların dışına çıkıp üretilen ürünlerin yanı sıra özel müşteri şartnameleri ve isteklerine göre de üretim yapabilmektedir. Ürünler kullanıldığı ortama uygun renk seçenekleri ile uzun süre görünüm ve işlevlerini kaybetmeyecek şekilde dizayn edilmekte , üretimin her aşamasında ve özellikle de son kontroller sırasında test edilip yüksek kalitede müşteriye özenle ulaştırılmasını sağlamaktadır.

Sahip olduğumuz ISO 9001:2018 ve TSE belgemiz ile üretmiş olduğumuz ürünlerin yüksek kalitede olduğunu göstermektedir. Firmamızın 2011 yılının Mart ayında tescil ettiği “AXİST” markası ile çeşitlilik , kalite ve müşteri odaklılık anlayışıyla bu sektörde oldukça belirgin ve ayrıcalıklı bir konum kazanıp siz değerli müşterilerimizin ürün kalitesi ile performans beklentilerini karşılamayı ve müşteri memnuniyetlerini arttırmayı amaç edinmiştir. Atölye olarak başladığımız bu sektörde , ismimizi duyanların yüzlerinde tebessüm ile gönüllerinde taht kurarak her yıl daha da genişleyen ithalat ve ihracatı ile Türkiye ekonomisine katkı sağlamak başlıca amaçlarımızdandır

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.