Catalog Download
  • Çarpma Yaylı Menteşe Tek Taraflı 10 cm-Geniş
Çarpma Yaylı Menteşe Tek Taraflı 10 cm-Geniş
Ürün Kodu : AB 076-CG       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Marka :  Axist
320.00 TL   310.00 TL   Kdv Dahil
Dökümanlar
-
+

Yaylı menteşe  tek veya çift kanatlı alüminyum ve ahşap kapılarda içe yada dışa açılmasını sağlayan ürünlerdir. Kullanılan kapılar bar, gıda tesisleri, oteller, pastaneler, restaurant, hastaneler, ameliyathaneler ...

Tek ve çift kanat olarak kullanılabilir. Kapı uzunluğuna ve ağırlığına göre menteşe boyutu değişebilir. Ürünlerimiz  alüminyumdan üretilmektedir. Destek alüminyum parçası ile menteşeler yükseltilebilir ve kasa-kanat arasındaki genişlik açılır, kapıların daha fazla açılmasını sağlar. Yaylı menteşe çelik ürünlerimiz gibi aynı özelliğe sahip bir ürün değildir. Tek taraflı açma kapama yapılması için tasarlanmıştır. Daha küçük kapılar için kullanılmak üzere üretilmiştir. Büyük kapı ve çarpma özelliği olması için diğer ürünümüz olan çarpma kapı menteşe ürünlerini seçiniz.


Alüminyum aksesuar ürünleri müşterilerimize özel üretilir.


Çarpma kapı menteşesi, bir kapının açılması ve kapanması için kullanılan özel bir menteşe türüdür. Çarpma kapı menteşeleri, kapıların kendilerine veya yan duvarlara zarar vermeden çarpmalarını veya itilmelerini sağlar. Genellikle ticari ve endüstriyel kullanım için tasarlanmış kapılarda, rüzgar, hava akımı veya yoğun trafiğe maruz kalan kapılarda kullanılırlar. Çarpma kapı menteşelerinin bazı özellikleri şunlar olabilir:

 

Amortisörler: Çarpma kapı menteşeleri, kapının açılma veya kapanma sırasında bir tür amortisör mekanizması içerebilir. Bu amortisörler, kapının yumuşakça açılmasını veya kapanmasını sağlar, böylece ani darbeler veya çarpma olaylarında daha az zarar meydana gelir.

 

Ayarlanabilirlik: Birçok çarpma kapı menteşesi, kapının açma ve kapanma hızını ve kuvvetini ayarlamak için tasarlanmıştır. Bu, kapının kullanım koşullarına ve gereksinimlerine göre özelleştirilmesine olanak tanır.

 

Dayanıklılık: Çarpma kapı menteşeleri genellikle aşınmaya ve yıpranmaya dayanıklı malzemelerden yapılır, çünkü yoğun trafiğe tabi tutulan kapılar sık sık kullanılır.

 

Kolay Bakım: Bakım gerektiren parçaların kolayca erişilebilir ve değiştirilebilir olması, çarpma kapı menteşelerinin bakımını kolaylaştırır.

 

Bu tür menteşeler, özellikle süpermarketler, hastaneler, oteller, havaalanları ve diğer yoğun trafiğe sahip yerlerde kullanılan otomatik kapılarda sıkça görülür. Çarpma kapı menteşeleri, kapıların uzun ömürlü olmasını ve güvenli bir şekilde çalışmasını sağlar.

Nerelerde kullanılır ?

Alüminyum, ahşap ve demir kapılarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

Kullanım nedeni nedir ?

Kapıların daha kolay açılması, elde taşınan yüklerin kapı açma esnasında zarar görmemesi, hızlı giriş ve çıkış yapılacak ortamlarda(hastane) kullanılması önerilir.

Montajı nasıl yapılır ?

Kapı kalınlık ölçüsüne göre ürün sipariş verilir. Menteşenin yaylarının aparatı ile kurulması sağlanır. Kanat kapısına menteşenin ortası gelecek şekilde vidalayınız. Kapının montajını yapınız. Montajı oldukça kolay ve hızlıdır.Ürün hammadde bilgileri için ürün özelliklerine tıklayınız.

İstenilen renk seçeneğine göre boyanabilir, renk seçenekleri için renk kartelasından yardım alabilirsiniz.

Ürünlerinize markanızı veya logonuzu bastırabilirsiniz.

Size özel ürünler üretebiliriz. Tasarım desteğimiz ile aksesuarlarda istediğiniz model, kullanım şekline göre ürün tasarlayıp üretim kısmında bizden destek sağlayabilirsiniz.

Yüksek adetli siparişleriniz veya özel tasarım siparişleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Paketleme seçenekleri ile kullanılan poşetlerde kutu veya kolilerde kendi markanız adı altında satışını sağlayabilirsiniz.

Sitemizden ürünler ile ilgili teknik bilgilere ve resimlere ulaşabilirsiniz.

Fabrikamızı istediğiniz çalışma saatleri zaman diliminde ziyaret edebilirsiniz.

Detaylı bilgi için lütfen arayınız.Hammadde
:
Alüminyum
Kullanım Yeri
:
Ahşap kapılar içindir.
Kullanım Yeri
:
Alüminyum profil kapılar içindir.
Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
Ürün Etiketleri
Menteşe grubuYaylı menteşe
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.