Catalog Download
  • Büyük Boy Cephe Makası 18 Inc.
  • Büyük Boy Cephe Makası 18 Inc.
  • Büyük Boy Cephe Makası 18 Inc.
  • Büyük Boy Cephe Makası 18 Inc.
  • Büyük Boy Cephe Makası 18 Inc.
Büyük Boy Cephe Makası 18 Inc.
Ürün Kodu : AB 105-18       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Marka :  Axist
897.87 TL   Kdv Dahil
Yeni Ürün
-
+


Cephe makası cephe pencerelerinde sıklıkla kullanılan aksesuarlar arasında yer alır. Bu malzemeler kilit sistemleri ve pencere aksesuarları için oldukça önemlidir. Özellikle son yıllarda ülkemizde giydirme cepheler daha sık kullanılmaya başlanmıştır. Bu nedenle dışa açılır pencereler ön planda karşımıza çıkar. Cephe makasları dışa açılır pencereler için önemli bir yapı parçasıdır.

Paralel cephe makasları cephe kanatlarının paralel bir şekilde açılmasına olanak sağlar. Bu ürünler giydirme cephelerin yansıtma kalitesinin korunmasına da yardımcı olur. Modern bir görünüme sahip olmasının yanında güvenilir ve emniyetli bir yapısı da vardır. Bunun yanında bu sistemler sayesinde havalandırma da doğal bir şekilde sağlanabilir. Tüm bu özellikleri ile cephe makası fiyatları oldukça uygundur.

Cephe makası önemi

Cephe makası doğal yollardan havalandırmanın sağlanması açısından büyük önem taşır. Havalandırmanın doğal bir şekilde gerçekleşmediği durumlarda yapılarda daha fazla klima gibi sistemler kullanılır hale gelebilir. Ancak cephe makasları sayesinde klima gibi sistemlere gerek kalmaz.

Axist cephe makası ağır yük makaslarının da üretimini yapar. Bu ürünler 2000 mm yükseklik ve 155 kg ağırlığa kadar kullanılabilme özelliğine sahiptir. Bunun yanında bu makasların balanslı bir şekilde çalışma özelliği de bulunur. Bu sayede cephe kanatlarının istendiği gibi açık kalmasına imkan tanır. Bu cephe makasları 155 kilo ya kadar olan kanatların manuel bir şekilde yönlendirilmesine yardımcı olur. Ağır yük makasları her yöne güvenlik sağlanması özelliğine sahiptir. Ağır yük makasları ısı yalıtımını en yüksek seviyeye çıkarmaya yarayan aksesuarlardır. Ürünlerimiz korozyona karşı dayanıklıdır. Bunun yanında paslanmaz özelliğine sahiptir. Tüm bu olumlu özellikleri sayesinde uzun yıllar kullanılabilir.

Cephe makası avantajları

Cephe makasları özellikle işletmelerde klima kullanımının azaltılmasına yardımcı olma özelliğine sahiptir. Bu sayede yapılarda ki karbondioksit emisyonunun da azalmasına yardımcı olur. Akşamları soğutma özelliği ile ofis gibi alanlarda tasarruf edilmesine imkan tanır. Cephe makaslarının en önemli avantajları arasında rutubeti engelleme özelliği bulunur. Bina içerisinde bulunan canlıların çok daha fazla temiz hava almasına yardımcı olur. Bunun yanında binada sıcaklığın birikmesi gibi sorunların da önüne geçer.

Cephe makasları doğal havalandırma konusunda bir çığır açılmasına imkan tanımıştır. Bu nedenle özelikle çevre dostu binalarda bu ürünlerin kullanımına önem verilir. Cephe makasları kaliteli malzemelerden ve paslanmaz çelikten üretilmeleri nedeniyle uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılabilir.

Normal pencereler açıldığında dışarıda ki hava içeriye hızlı bir şekilde girer. Bu nedenle de içeride hava sirkülasyonu sağlıklı bir şekilde sağlanamaz. Ancak cephe makasları sayesinde hava içeriye yavaş bir şekilde girer. Bu sayede odadaki havanın sirkülasyonu çok daha sağlıklı bir şekilde gerçekleşir. İçeride bulunan hava da baca etkisi ile dışarı çıkar. Bu özellikleri nedeniyle cephe makasları , okul , hastane, devlet binaları gibi alanlarda da sıklıkla kullanılır. Cephe makası kanat fiyatları oldukça uygun aksesuarlardır.


Ürün bilgisi nedir ?

Paslanmaz çelikten üretilen uzun yıllar kullanım sağlanabilen cephe pencerelerinin açılıp kapanmasını sağlayan aksesuarlardır.

Nerelerde kullanılır ?

Dış cephe sistemlerinin cephe pencerelerinde kullanılan aksesuarlardır.

Kullanım nedeni nedir ?

Hava sirkülasyonunu sağlamak için ve cephe pencerelerinin açılıp kapanmasını sağlar.

Ürün hammaddesi nedir ?

Axist cephe makasları 1. kalite 304 kalite paslanmaz çelikten üretilmiştir. Korozyona karşı dirençlidir.

Montajı nasıl yapılır ?

Montajı yapılan cephe pencerelerinin kanat kenarlarına vidalanarak kullanımı sağlanır. Montajı oldukça kolay ve hızlıdır.


1 takım 2 adet olarak satılır.Makas Uzunluğu : 458,50 mm

Max. Açma Derecesi : 25/30

Max. Kanat Yüksekliği : 1400 mm 

Max. Kanat Genişliği : 1400 mm

Max. Kanat Ağırlığı : 100 KG


Ürün hammadde bilgileri için ürün özelliklerine tıklayınız.

İstenilen renk seçeneğine göre boyanabilir, renk seçenekleri için renk kartelasından yardım alabilirsiniz.

Ürünlerinize markanızı veya logonuzu bastırabilirsiniz.

Size özel ürünler üretebiliriz. Tasarım desteğimiz ile aksesuarlarda istediğiniz model, kullanım şekline göre ürün tasarlayıp üretim kısmında bizden destek sağlayabilirsiniz.

Yüksek adetli siparişleriniz veya özel tasarım siparişleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Paketleme seçenekleri ile kullanılan poşetlerde kutu veya kolilerde kendi markanız adı altında satışını sağlayabilirsiniz.

Sitemizden ürünler ile ilgili teknik bilgilere ve resimlere ulaşabilirsiniz.

Fabrikamızı istediğiniz çalışma saatleri zaman diliminde ziyaret edebilirsiniz.

Detaylı bilgi için lütfen arayınız.

Hammadde
:
Paslanmaz Çelik
Kullanım Yeri
:
Alüminyum cephe pencere sistem profilleri içindir.
Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.